Česká republika

Kdo jsme?

Chytrá kurýrní služba, která vznikla proto, aby lidem zjednodušovala život a šetřila čas.

Využíváme moderních technologií, abychom doručili zásilku k zákazníkovi rychle, nebo v době, kdy se mu to nejvíce hodí. Snažíme se být co nejohleduplnější k životnímu prostředí díky vysoce efektivnímu managementu logistiky.

To co děláme, fakt umíme! Našich služeb využívají i společnosti, pro které zlepšujeme nejen logistiku, ale také zákaznický zážitek. S radostí doručujeme jejich produkty k zákazníkům v co nejkratším čase.


Důvěřují nám například tyto firmy:

DODO není obyčejná kurýrní služba

DoDo se snaží zlepšit a zefektivnit logistiku v městské dopravě. Vyvinuli jsme unikátní platformu, která nám pomáhá nejen při plánování tras a vytíženosti vozů. Zvyšuje efektivnost cesty každého jednotlivého auta, umožňuje snížení počtu aut ve městě a neustále se učí, aby byla ještě chytřejší a žilo se nám ve městech lépe...

Co dalšího ve zkratce ti můžem o DODO říct

DoDo Courier

DODO v číslech:

Před pár lety jsme byli start-up o pěti lidech a jednom autě. Od té doby vše nabralo raketový růst!

150+
BO zaměstnanců
1 900+
kurýrů
1 250+
aut
Chci se stát součástí #DODOdreamteam

Více o logistické platformě

Pokročilá logistická platforma nám na základě dat pomáhá plánovat trasy co nejefektivněji. Uvědomujeme si, že naše města nejsou nafukovací a proto využíváme moderní technologie k tomu, abychom minimalizovali dopad logistických firem na život obyvatel ve městech. Při každé cestě se snažíme auto co nejvíce zaplnit a využít tu nejlepší trasu, při které se i kapacitu auta snažíme využít naplno.

Chci být vývojář
Gaia/Mapa